Bądźmy razem

 Tygodnik Ostołęcki Portal Regionalny: www.to.com.pl
 Wydawca: Media Regionalne Sp. z o.o. Oddział w Ostrołęce


Krzysztof PalińskiDyrektor Zarządzający:
Krzysztof Paliński 


Maciej SulimaRedaktor Naczelny:
Maciej Sulima 

Średnie rozpowszechnianie płatne w okresie marzec 2013 – luty 201414 854 egz. (źródło ZKDP)

„Tygodnik Ostrołęcki” jest liderem na rynku prasy regionalnej na północno-wschodnim Mazowszu. Ukazujemy się w pięciu powiatach: makowskim, ostrołęckim, ostrowskim, przasnyskim i wyszkowskim. Czytelnicy co tydzień we wtorek otrzymują pismo o objętości od 32 do 48 stron. Każdy powiat ma swoje wydanie, w którym znajduje się dziesięć stron lokalnych. Wydajemy również „Głos Wyszkowa” w całości poświęcony powiatowi wyszkowskiemu. Główna siedziba redakcji znajduje się w Ostrołęce i tutaj najczęściej odwiedzają nas Czytelnicy. Redakcja jest dla nich otwarta od rana do wieczora. Jesteśmy pismem, z którego opinią liczy się lokalna społeczność i miejscowa władza, a skuteczność interwencji podejmowanych w obronie Czytelników jest bardzo wysoka.

Uczestniczymy we wszystkich ważnych wydarzeniach w naszym regionie. Sami również jesteśmy organizatorami i uczestnikami takich wydarzeń - zabaw dla całej rodziny (organizujemy np. Mistrzostwa w Jedzeniu Pączków), plebiscytów (np. na Sportowca Roku), a także poważnych debat przedwyborczych z kandydatami na prezydentów czy burmistrzów. Jesteśmy pismem dla całej rodziny. Staramy się być z naszymi Czytelnikami w ważnych dla nich chwilach i je dokumentować - drukujemy dodatek Pierwsza Fotografia, zamieszczamy zdjęcia młodych par, ich dzieci: pierwszoklasistów, gimnazjalistów i maturzystów, oraz jubilatów obchodzących Złote Gody.

Publikujemy co tydzień ponad 1000 ogłoszeń drobnych, które są uznawane za bardzo skuteczne. Mieszkańcy naszego regionu doskonale wiedzą, że jeśli chcą coś kupić, sprzedać czy zareklamować swoje usługi - zrobią to najskuteczniej, dając ogłoszenie właśnie w „Tygodniku Ostrołęckim".

 

Tygodnik Ostrołęcki - powiaty

 

 

Adres do korespondencji:
ul. Gorbatowa 2a
07-400 Ostrołęka
tel.: (29) 764-22-82
fax: (29) 764-22-82
e-mail: redakcjatygodnikostrolecki.pl