Najważniejsze jest najbliżej

 Gazeta współczesna Portal regionalny: www.wspolczesna.pl
 Wydawca: Media Regionalne Sp. z o.o. Oddział w Białymstoku


Krzysztof PalińskiDyrektor zarządzający:
Krzysztof Paliński 


Konrad KruszewskiRedaktor naczelny:
Konrad Kruszewski 

Średnie rozpowszechnianie płatne w okresie
marzec 2013 – luty 20149 280 egz. (źródło ZKDP)
liczba wydań w tygodniu: 5

Gazeta Współczesna jest niekwestionowanym liderem prasy w województwie podlaskim. To największy dziennik regionu północno-wschodniego Polski. Na rynku ukazuje się nieprzerwanie od ponad 60 lat.

Współczesna to źródło wiedzy o tym, co aktualnie dzieje się w regionie, co ma wpływ na życie mieszkańców, warunki pracy, funkcjonowanie firm. Gazeta Współczesna to komentarze, opinie, użyteczne poradniki i informacje, pozwalające wyrobić sobie zdanie i podjąć decyzję.

Po Współczesną chętnie sięgają zarówno mieszkańcy dużych miast, jak i niewielkich miejscowości. To z pewnością zasługa tego, że dziennik stara się być jak najbliżej swoich Czytelników, wspierać ich i występować w ich imieniu. Ten bliski kontakt z Czytelnikami zyskuje dzięki czterem mutacjom: białostockiej, łomżyńskiej, mazurskiej i suwalskiej.

Gazeta Współczesna to gwarancja dostępu do rzetelnych i aktualnych informacji oraz dodatków redakcyjnych.

Dla szukających pracy w poniedziałki ukazuje się dodatek „Regiopraca”. We wtorki coś dla miłośników motoryzacji - „Regiomoto” oraz dodatki: „Agro” i „Twoje Zdrowie”. W środy wychodzi „Regiodom” - poradnik dla kupujących nieruchomości i tych, którzy budują lub remontują. Czwartek to dostęp do „Kramika” - jednej z największych w regionie baz ogłoszeń drobnych. Piątek to dzień, w którym ukazuje się „Magazyn” oraz „Tele Program".

Na specjalne dodatki redakcyjne mogą też liczyć Prenumeratorzy Gazety Współczesnej: - magazyn „Życie w obrazkach” – oryginalny, popularnonaukowy dodatek, który w przystępnej, obrazkowej formie prezentuje m.in. nowinki techniczne, czy aktualne wydarzenia z życia politycznego, kulturalnego i gospodarczego i w prosty sposób, dzięki przejrzystym infografikom, objaśnia świat; - cztery wydania tygodnika „Siedem dni. Polska, świat” dołączone do każdego wydania magazynowego Gazety Współczesnej – przegląd najważniejszych wydarzeń politycznych, gospodarczych, społecznych i kulturalnych mijającego tygodnia w kraju i na świecie; - miesięcznik „Smaki Podlasia” – dodatek o tematyce kulinarnej, na jego łamach Czytelnicy oraz znani na Podlasiu szefowie kuchni dzielą się swoimi przepisami.

Gazeta Współczesna – Bo najważniejsze jest najbliżej.

 Gazeta Współczesna - powiaty

Adres do korespondencji:
ul. Św. Mikołaja 1
15-419 Białystok
tel.: (85) 748 74 74
fax: (85) 748 74 73
E-mail: redakcja@wspolczesna.pl